EVENT tour

EVENT tour

Exotika, zájezdy, plavby, jarní prázdniny, last minute, dovolená, eurovíkendy, eventy


Cestovní a eventová agentura EVENT tour nabízí v letošní sezóně exotické zájezdy u moře za přívětivé ceny – last minute, Spojené Arabské Emiráty, Egypt, Thajsko, Mexico, Kuba, Srí Lanka, Maledivy.

Úžasné námořní plavby ve Středozemním moři nebo Karibiku. To je dovolená, která Vás okouzlí. Nyní akční nabídky v sekci levné plavby.

Začal prodej velice výhodných zájezdů first minute, velké slevy za včasný nákup a nabídky zájezdů pro děti zdarma.

Zajímavé zájezdy naleznete také v sekci top nabídky, zde si určitě vyberete z destinací, kde se dá strávit nezapomenutelná dovolená, nebo si zde najdete cíl Vaší svatební cesty.

Nabízíme Vám také poznávací zájezdyeurovíkendy – vycestujte během některého podzimního víkendu do evropské země, např. Francie, Itálie, Řecko, Španělsko nebo Turecko.

K Vašim cestám můžete také využít německé cestovní kanceláře, které poskytují jistotu a komfort cestování.

Velmi přehledné jsou termíny jarních prázdnin 2012 a nabídka zájezdů v tomto období nejen za lyžováním, ale i koupáním u moře nebo na levných námořních plavbách.

Nechte nás uspořádat firemní akci pro Vaše zaměstnance – prohlédněte si naši nabídku v části event. Můžeme spojit zážitek z cestování s prezentací Vaši firmy u klientů nebo zaměstnanců.


EVENT tour – cestujte s námi a dovolená bude jak má být......
TOPlist