Levné plavby

Levné plavby s dopravou a delegátem

Speciální nabídka poznávacích plaveb po moři

 Název lodi, popis plavby 

 

Termín 17.1.-24.1.2015
Počet nocí/dnů: 7/8

JANOV – CIVITAVECCHIA – PALERMO – TUNIS-BARCELONA-MARSEILLE

 SPLENDIDA 5*

Možná přemýšlíte nad tím, zda na plavbu vyrazit v zimě. Bude to nuda, počasí špatné…. ba právě naopak. Skvělá příležitost pro začínající mořeplavce. Ceny plavby jsou opravdu skvělé a poznávání nových míst a destinací bez toho aby Vám peklo sluníčko na hlavu je příjemné. Je třeba si taky uvědomit, že středomořské klima je jiné než v ČR, a tak lze očekávat teploty kolem 10-17 stupňů a když Vám počasí dopřeje i více. Skvělá možnost jak si dopřát poznání opravdu velmi zajímavých destinací během plavby. Na víc *****loď se zasunovací střechou je skvělá pro zimní relax.
Den 1: Odjezd z ČR
Odjezd busem do přístavu v Janově.V ceně dopravy studená večeře, teplá snídaně, svačinka na cestu zpět. Káva, čaj, čokoláda, cappuccino zdarma. Nástupní místa: Vsetín - Frýdek-Místek – Ostrava - Nový Jičín - Hranice n. M. - Olomouc – Vyškov – Brno – Břeclav – Bratislava – Vídeň. Svozový transfer k busu za příplatek 890,-Kč: Praha – Pardubice - Hradec Králové – Litomyšl - Svitavy. Doprava do přístavu busem je na vyžádání a není v ceně plavby. Příplatek za dopravu 2.990,-Kč/osoba.
Den 2: Janov-Itálie 9.00-17.00
V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu v Janově. Následuje odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodě s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program, a pokud zbude ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory.
Den 3: Civitavecchia – ŘÍM - Itálie 8.00-18.00
V časných ranních hodinách připlutí do Civitavecchie. CK RIVIERA TOUR organizuje pro své klienty výlet busem MSC do ŘÍMA. Za pomocí našeho delegáta uvidíte Vatikán, Andělský hrad, Piazzale Navona, Pantheon, Fontánu Di Trevi, Kapitol, Forum Romanum a u Kolosea na nás bude čekat autobus, který nás odveze zpět na loď. Tento výlet je zdarma pro klienty, kteří mají uhrazenu dopravu busem Riviera Tour. Klienti s vlastní nebo leteckou dopravou si mohou tento výlet dokoupit za 1590,-Kč. Počet míst je omezen kapacitou busu.
Den 4: Palermo – Sicilie - Itálie 12.00-18.00
Nádherná procházka na celý den ve vás zanechá pocit nádherného, čistého, pohodového a zajímavého velkoměsta. Delegát vám bude nápomocen při návštěvě tohoto krásného města.
Den 5: Marseille – Francie 9.00 – 16.00
V Marseille ze starého přístavu vyrazíme k místní katedrále, odkud je nádherný výhled na ostrov d‘Iff, kde můžete fakultativně tento ostrov navštívit. Ostrov, kde byl vězněn hrdina románu Alexandra Dumase hrabě Monte Christo. Nicméně i výšlap ke katedrále Panny Marie s naším delegátem je nezapomenutelný zážitek. Zde máte Marseille jako na dlani
Den 6: La Goullete – Tunisko 8.00 – 14.00
Město v severní části Tuniska. Poznejte místní život, projděte si přístavní městečko nebo se vydejte na výlet do blízkého Kartága.S naším delegátem máte možnost vyzkoušet to pravé Tunisko. Výlet pro Vás bude opravdovým zážitkem, včetně návštěvy místních rybích trhů a tržnice.Nabízí se i fakultativní výlet do Kartága nebo Mediny. Vše je na vašem výběru
Den 7: Plavba na moři
Tolik destinací tolik památek,je čas zaslouženého odpočinku a relaxu na lehátku u bazénu nebo ve vířivce. Bavit se můžete s animátory,učit se latinskoamerické tance, sportovat, číst knížku nebo si dát skvělý drink.
Den 8: Barcelona – Španělsko 9.00 – 18.00
Od sochy Kryštofa Kolumba procházka turistickou La Ramblou, kolem Gaudího architektury, až k Sagrada Familia a zpět gotickou Zajímavá je historie i současnost tohoto města. Nechte se překvapit.
Den 9: Janov-Itálie 8.00 – 16.00
Ráno se vylodíme v přístavu a vyrazíme zpět do ČR. Během cesty z přístavu máte zdarma kávu, čaj, čokoládu,cappuccino a jednu teplou svačinku. Předpokládaný návrat v nočních až ranních hodinách
Pořadatelem plavby je: MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland
26

Katalogová cena za plavbu: 19.990,-
AKČNÍ CENA:
9.990,-Kč
Cena plavby za dítě do 18 let**:
990,-
Cena zájezdu obsahuje:
*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC
*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*přístavní taxy, portýrské služby při nalodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitánský gala večer, gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK, delegáta CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
Cena zájezdu neobsahuje:
*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 7 eur/os/noc
*cestovní a zdravotní pojištění (přípl. 390,-Kč)
*transfery plavební společnosti v přístavech
*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, 4D kino….)

 

Cena od 9990,- dítě do 18-ti let 990,- Kč-

 

 


letáček

Levné plavby na moři 2012
 
12 dníTermín zájezdu: 8.2.-21.2.2015
Počet nocí/dnů: 11/12

 

JANOV-BARCELONA-MALAGA-MADEIRA-KANÁRY-MAROKO-CIVITAVECCHIA

 FANTASIA 5* - BALKONOVÁ KAJUTA

Jen si to představte. Únor-buď mrzne, nebo jsou plískanice, chřipky. Vydejme se proto načerpat energii, nasát sluníčka a ještě přitom poznat místa a destinace, do kterých bychom jen tak nevyrazili. Plavba západním středomořím má své kouzlo a již několikrát jsme zažili teploty i okolo 25 stupňů. Navíc ta zvučná jména: Casablanca – Barcelona – Kanárské ostrovy a super cena za 12 dnů relaxu na luxusní ***** lodi se zahrnovací střechou v případě špatného počasí. A pokud bude štěstí přát, možná nás překvapí nejen delfíni, ale daleko větší …
Den 1: Odjezd z ČR
Odjezd busem do přístavu v Janově.V ceně dopravy studená večeře, teplá snídaně, svačinka na cestu zpět. Káva, čaj, čokoláda, cappuccino zdarma. Nástupní místa: Vsetín-Frýdek-Místek – Ostrava-Nový Jičín-Hranice n. M. -Olomouc – Vyškov – Brno – Břeclav – Bratislava – Vídeň. Svozový transfer k busu za příplatek 890,-Kč: Praha- Pardubice-Hradec Králové – Litomyšl - Svitavy. Doprava do přístavu busem je na vyžádání a není v ceně plavby. Příplatek za dopravu 2.990,-Kč/osoba.
Den 2: Janov-Itálie8.00-17.00
V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu v Janově. Následuje odbavení a nástup na loď, ubytování,bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech,která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem.Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program, a pokud zbude ještě dosti síly,půjdeme se bavit s animátory.
Den 3: Barcelona – Španělsko 13.00 – 18.00
Od sochy Kryštofa Kolumba procházka turistickou La Ramblou, kolem Gaudího architektury, až k Sagrada Familia a zpět gotickou čtvrtí. Nádherná procházka na celý den ve vás zanechá pocit nádherného, čistého, pohodového a zajímavého velkoměsta. Delegát vám bude nápomocen při návštěvě tohoto krásného města.
Den 4: Plavba na moři
Tolik destinací, tolik památek, je čas zaslouženého odpočinku a relaxu na lehátku u bazénu nebo ve vířivce. Bavit se můžete s animátory, učit se latinskoamerické tance, sportovat, číst knížku nebo si dát skvělý drink.
Den 5: Casablanca – Marokko 8.00 – 17.00
Kdo tu nebyl - neuvěří. Navštívíme třetí největší mešitu na světě po Mece a pro opravdové cestovatele návštěva místní Mediny ve vás zanechá neopakovatelný zážitek, na který budete dlouho vzpomínat. Návštěva místních trhů je samozřejmostí. Pro náročnější cestovatele doporučujeme fakultativní výlet plavební společnosti MSC Cruises do FÉS.
Den 6: Plavba na moři
A je to tady opět. Je čas zaslouženého odpočinku a relaxu na lehátku u bazénu nebo ve vířivce. Bavit se můžete s animátory, učit se latinskoamerické tance, sportovat, číst knížku nebo si dát skvělý drink.
Den 7: Teneriffe - Španělsko 8.00 – 17.00
Návštěva největšího ostrova z Kanárských ostrovů. Tenerife má činnou sopku Pico de Teide, ostrov bohatý na krásnou faunu i floru. Procházka městem je pohodová a příjemná, zejména pokud navštívíte místní zahrady.
Den 8: Funchal – Portugalsko 9.00 – 17.00
Hlavní město ostrova Madeira. Hned u přístavu vás zde zaujme pevnost z 16.století, dále si pak projdeme město a jeho části procházkou, kde se zastavíme na ochutnávku vína a navštívíme místní trhy. Pro milovníky adrenalinu sjezd na saních. Klienti,jež mají zakoupenu plavbu s dopravou a delegátem mají v ceně výlet s místní průvodkyní, která vás zasvětí do tajů skvělých vín, života na Madeiře nebo místního rybolovu. Pro klienty s vlastní nebo leteckou dopravou výlet za příplatek 790,-Kč, omezená kapacita.
Den 9: Malaga – Španělsko 8.00 – 14.00
Pokud hodláte poznat krásy Španělska, Malaga je to pravé ořechové. Pohodová procházka kolem arény nebo výšlap na hrad s krásným výhledem na celý přístav rozhodně stojí za to. Nebo jen procházka v příbřežní kolonádě za vůně pomerančovníků. Tři opravdové pecky rozhodně stojí za zhlédnutí – Staré divadlo, nádherná katedrála a místo kde působil opravdu světoznámý malíř.
Den 10: Plavba na moři
Čas zaslouženého odpočinku a relaxu na lehátku u bazénu nebo ve vířivce. Bavit se můžete s animátory, učit se latinskoamerické tance, sportovat, číst knížku nebo si dát skvělý drink. Nebo že by návštěva diskotéky do nočních hodin?
Den 11: Civitavecchia – ŘÍM-Itálie 9.00-19.00
V časných ranních hodinách připlutí do Civitavecchie. Fakultativně můžete navštívit s plavební společností MSC Cruises město Řím nebo se vydat s naším delegátem prozkoumat uličky přístavního města Civitavecchia s krásnou pobřežní promenádou.
Den 12: Janov-Itálie 8.00
Ráno se vylodíme v přístavu a vyrazíme zpět do ČR. Během cesty z přístavu máte zdarma kávu,čaj,čokoládu cappuccino a jednu teplou svačinku. Předpokládaný návrat v nočních až ranních hodinách.
Pořadatelem plavby je: MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

 

AKČNÍ CENA:23.990,-Kč
Cena plavby za dítě do 18 let**:
590,-
Cena zájezdu obsahuje:
*
poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC
*ubytování v balkonové kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*přístavní taxy, portýrské služby při nalodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitánský gala večer, gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK, delegáta CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
Cena zájezdu neobsahuje:
*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 7 eur/os/noc
*cestovní a zdravotní pojištění (přípl. 590,-Kč)
*transfery plavební společnosti v přístavech
*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, 4D kino….)


Cena od 23990,-  dítě do 18-ti let 590,- Kč-
 


letáček
Levné plavby na moři 2012
8 dní

 

 

Termín zájezdu: 19.2.-4.3.2015
Počet nocí/dnů: 11/12

JANOV- ŘÍM-MESSINA-MALTA-OLYMPIA-ATHÉNY-IZMIR-RHODOS-KRÉTA

 FANTASIA 5*

Při poznávání nových míst a destinací tentokrát budeme doslova pohlazeni na duši. Po návštěvě těchto míst ve vás zanechá vzpomínky na celý život. Nejen však jen o duchovnu, ale i o místech s obrovskou historickou hodnotou je tato plavba. Vždyť zavítáte do míst, kde započala olympijská historie, kde se dodnes zapaluje olympijský oheň nebo se necháte doslova unést do dávné historie řecké Akropole. Během plavby na moři opravdu můžete skvěle relaxovat na luxusní ***** lodi plné vířivek, bazénů a obrovským množstvím zábavných aktivit.
Den 1: Odjezd z ČR
Odjezd busem do přístavu v Janově.V cenědopravy studená večeře, teplá snídaně, svačinka na cestu zpět. Káva, čaj, čokoláda, cappuccino zdarma. Nástupní místa: Vsetín-Frýdek-Místek – Ostrava-Nový Jičín-Hranice na M.-Olomouc – Vyškov – Brno – Břeclav – Bratislava–Vídeň. Svozový transfer k busu za příplatek 890,-Kč: Praha – Pardubice-Hradec Králové – Litomyšl – Svitavy. Doprava do přístavu busem je na vyžádání a není v ceně plavby.Příplatek za dopravu 2.990,-Kč/osoba.
Den 2: Janov – Itálie 8.00-17.00
V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu v Janově. Následuje odbavení a nástup na loď,ubytování,bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu.V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech,která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem.Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program, a pokud zbude ještě dosti síly,půjdeme se bavit s animátory.
Den 3: Den na moři
Den 4: Katakolon – Řecko 12.00 – 18.00
Místo, kde se zapalovaly olympijské ohně, byl zde první stadion. Samotná vesnička je velmi příjemná na nákupy suvenýrů a relaxace při kafíčku. CK Riviera Tour má pro vás připraven výlet do 40km vzdálené Olympie. Výlet je zdarma pro klienty s dopravou busem. Klienti s vlastní dopravou si mají možnost výlet dokoupit za cenu 490,- Kč. Pozor, omezena kapacita míst,jen na vyžádání.
Den 5: Heraklion – Řecko 9.00 – 16.00
Návštěva hlavního města Kréty. Procházka městem plného muzeí, obchůdků, fontán a krásných parků. Po nákupech suvenýrů kafíčko na prosluněném náměstíčku opravdu potěší nejen na duši.
Den 6: Rhodos-Řecko 08.00-16.00
Ostrov Rhodos daroval podle legendy nejvyšší řecký bůh Zeus bohu slunce Heliovi. Rhodos je největší z ostrovů souostroví Dodekanessos a celkově čtvrtý největší řecký ostrov. Rhodos nabízí díky své bohaté historii mnoho historických památek. Objevíte zde antické stavby, památky vybudované za éry rytířského řádu johanitů i za osmanské nadvlády. Na pobřeží se tak vypínají křižácké hrady a v horách stojí byzantské chrámy a kláštery.
Den 7:Izmir-Turecko 09.30-17.00
Moderní město s bohatou infrastrukturou. Procházka bude směřovat k městským hodinám, bude lemována přístavem a kavárničkami.Izmir patří mezi tři největší města v Turecku a zároveň jej řadíme mezi jeho druhý nejvýznamnější přístav. Palmové háje, nádherné promenády, aleje a zelené lesoparky, stejně jako umístění města kolem kulaté zátoky dělají z této lokality oblíbené místo pro trávení letní dovolené u moře. Izmirnabízí skvělé počasí a téměř 150 slunečních dní v roce.
Den 8: Athény – Řecko 7.30 – 15.00
Řecko nás v ranních hodinách uvítá v přístavu. S delegátem se můžete vydat na výlet busem na Akropoli, Olympijský stadion, Prezidentský palác a dle časových dispozic i do Plaky. Výlet je zdarma pro klienty s dopravou busem.Klienti s vlastní dopravou si mají možnost výlet dokoupit za cenu 590,- Kč. Pozor, omezena kapacita míst,jen na vyžádání.
Den 9: Plavba na moři
Den 10: Valletta-Malta 08.00-18.00
Jedním slovem fantasie. Opravdu jedna z nejkrásnějších destinací celého středomoří.Krásné historické uličky se prolínají tímto úžasným městem plným pohody.Můžete vyrazit na města koňským spřežením nebo s našim delegátem prozkoumat uličky města včetně možnosti fakultativní návštěvy chrámu, kde spí Maltští rytíři.
Den 11: Messina-Itálie-Sicílie 08.00-14.00
Brzy ráno proplujeme kolem sopky Stromboli a následně pak do Mesinského průplavu. Už samotné proplutí tímto přístavem je úchvatné. Během prohlídky Messiny navštívíme místní katedrálu, nakoupíme suvenýry, zejména loutky a využít můžete i místního vláčku k prohlídce tohoto města nedaleko sopky Etny. Doporučujeme fakultativní výlet plavební společnosti do Taorminy.
Den 12: Civitavecchia – Itálie 9.00 – 19.00
V časných ranních hodinách připlutí do Civitavecchie. Fakultativně můžete navštívit s plavební společností MSC Cruises město Řím nebo se vydat s naším delegátem prozkoumat uličky přístavního města Civitavecchia s krásnou příbřežní promenádou.
Den 13: Janov-Itálie 8.00
Ráno se vylodíme v přístavu a vyrazíme zpět do ČR. Během cesty z přístavu máte zdarma kávu,čaj,čokoládu,cappuccino a jednu teplou svačinku.Předpokládaný návrat v nočních až ranních hodinách. Pořadatelem plavby je: MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

 

Cena zájezdu obsahuje:
*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC
*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*přístavní taxy, portýrské služby při nalodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitánský gala večer, gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK, delegáta CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
Cena zájezdu neobsahuje:
*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 7 eur/os/noc
*cestovní a zdravotní pojištění (přípl. 590,-Kč)
*transfery plavební společnosti v přístavech
*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, 4D kino….)

Cena od 17990,- dítě do 18-ti let 790,- Kč

 
 


letáček
Levné plavby na moři 2012
  12 dní

 

 

Termín zájezdu: 26.6.-7.7.2015
Počet nocí/dnů: 7/8

 BENÁTKY – BRINDISI – OLYMPIA - IZMIR - ISTANBUL - DUBROVNÍK

Magnifica 4+*

Pokud Vás láká historie, památky, jiné kultury- tato plavba je pro Vás přesně jako ušitá na míru. V první řadě Istanbul, město s obrovskou historií, brána z Evropy do Asie, centrum obchodu i vzdělanosti. Izmir, jako stvořený na procházky a především nákupy v pravých tureckých tržnicích a starověká Olympie? Kdo by nechtěl vidět místa, kde se zapalují olympijské ohně, kde byl počátek sportovních klání. A k tomu všemu nová destinace plavební společnosti MSC Cruises Brindisi s nádechem římské nadvlády a Punských válek.
Den 1: SOBOTA-Odjezd z ČR
Odjezd busem do přístavu v Benátkách. V ceně dopravy studená večeře, teplá snídaně, svačinka na cestu zpět. Káva, čaj, čokoláda, cappuccino zdarma. Nástupní místa: Vsetín – Nový Jičín -Frýdek Místek –Ostrava -Hranice n M. – Olomouc – Vyškov – Brno – Břeclav-Bratislava. Doprava do přístavu busem je na vyžádání a není v ceně plavby. Příplatek za dopravu 2.990,-Kč/osoba.Svozový transfer k busu za příplatek 890,-Kč: Praha- Hradec Králové- Pardubice- Litomyšl
Den 2: Benátky -Itálie 8.30-16.30
V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu v Benátkách. Následuje odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program, a pokud zbude ještě dosti síly, půjdeme se bavit s animátory
Den 3: Brindisi-Itálie 13.00-18.00
Brindisi je pobřežní město na jihuItálie u Jaderského moře v oblasti Apulie, je to hlavní město stejnojmenné provincie. Trvale zde žije89 tisíc obyvatel. Díky své výhodné poloze na Apeninském poloostrově a zároveň velkému přírodnímu přístavu, hrálo město vždy velmi důležitou roli v obchodu ale i přenosu kultury a vzdělanosti. Dodnes je Brindisi vlastně hlavní přístav pro obchod s Řeckem a se Středním východem. Město má velmi bohatou historii, která sahá až do starověku. Traduje se, že bylo založeno bájným hrdinou Diomedesem. Rok založení sice není přesně znám, ale spolehlivě se ví, že město zakládali kolonisté z Řecka. Římané si město následně podmanili až roku 245 př.n. l. Už tehdy bylo město důležitou obchodní základnou, ale i vojenským přístavem, který sehrál důležitou roli například v Punských válkách
Den 4: Katakolon-Řecko 08.00-13.00
Zapalovaly se zde olympijské ohně, byl zde první stadion, opravdový kus historie. Delegát CK Riviera Tour má pro vás transfer z přístavu do 40 km vzdálené Olympie. Pojeďte se s námi toulat historií. Pokud vás historie neláká, návštěva přístavní vesničky Katakolon je velice příjemná.(Klienti s vlastní dopravou příplatek za transfer 590,-Kč,kapacita je omezena)
Den 5: Izmir-Turecko 09.00-15.00
Moderní město s bohatou infrastrukturou. Procházka bude směřovat k městským hodinám, bude lemována přístavem a kavárničkami.Izmirpatří mezi tři největší města v Turecku a zároveň jej řadíme mezi jeho druhý nejvýznamnější přístav. Palmové háje, nádherné promenády, aleje a zelené lesoparky, stejně jako umístění města kolem kulaté zátoky dělají z této lokality oblíbené místo pro trávení letní dovolené u moře. Izmirnabízí skvělé počasí a téměř 150 slunečních dní v roce
Den 6: Istanbul-Turecko 07.30-16.30
Jedna země – obrovský kontrast. Naše návštěva povede dokonce z Asie do Evropy. Celodenní procházka tímto úžasným městem ve Vás vyvolá zajímavé pocity skloubení historie i současnosti, islámské kultury a evropských konvencí.
Den 7: Plavba na moři
Den 8: Dubrovník-Chorvatsko 11.30-16.30
Přesto,že již snad každý Dubrovník navštívil,určitě tato destinace přijde vhod, oživí krásné vzpomínky na vaši dovolenou v Chorvatsku. Navštívíme starobylé centrum s úžasnými hradbami,zhlédneme pevnosti chránící přístav a budeme se brouzdat uličkami tohoto krásného města. Za zmínku stojí i místní katedrála,kostel Sv.Dominika nebo „zelinci“ –zelení mužíci tlukoucí do zvonu každou celou hodinu (nutný transfer MSC nebo taxi).
Den 9: Benátky 08.30
Ráno se vylodíme v přístavu a vyrazíme zpět do ČR. Během cesty z přístavu máte zdarma kávu, čaj, čokoládu, cappuccino a jednu teplou svačinku.
Den 10: ČR
Předpokládaný návrat v ranních hodinách Pořadatelem plavby je: MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Cena zájezdu obsahuje:
*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC
*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*přístavní taxy,portýrské služby při nalodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitánský gala večer,gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK,delegáta CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla,bazény,vířivky,pool servis
Cena zájezdu neobsahuje:
*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 7 eur/os/noc
*cestovní a zdravotní pojištění (přípl. 390,-Kč)
*transfery plavební společnosti v přístavech
*nápoje,alkoholické nápoje a nadstandardní služby za příplatek (sauny,masáže,4D kino….)

Cena od 22390,- dítě do 18-ti let 3990,-


 


letáček
Levné plavby na moři 2012
  10dní

 

 

 

Termín zájezdu: 21.3-28.3.2015
Počet nocí/dnů: 5/7

 

BENÁTKY – ŘÍM – CIVITAVECCHIA – JANOV – AJJACCIO - FLORENCIE

FANTASIA 5*

Itálie je opravdu nádherná země s velmi bohatou historií. Připravili jsme pro Vás kombinovaný zájezd, kde máte možnost poznat luxus výletní plavby na ***** lodi MSC a zároveň poznat krásy této země během poznávacího zájezdu. Právě kombinací plavby a poznávacího zájezdu si užijete nejen relaxu a skvělých služeb na lodi MSC, ale poznáte i velmi zajímavá místa, jako jsou Benátky, Řím nebo okouzlující Florencie.
Den 1: SOBOTA 21.3.2015 - Odjezd z ČR
Ve večerních hodinách odjezd z ČR.V ceně dopravy studená večeře, teplá snídaně, svačinka na cestu zpět. Káva, čaj, čokoláda, cappuccino zdarma. Nástupní místa: Vsetín-Frýdek-Místek – Ostrava-Nový Jičín-Hranice n M.-Olomouc – Vyškov – Brno – Břeclav – Bratislava–Vídeň.Svozový transfer k busu za příplatek 890,-Kč:Praha – Pardubice-Hradec Králové – Litomyšl - Svitavy.Doprava do přístavu busem je na vyžádánía není v ceně plavby.Příplatek za dopravu 2.990,-Kč/osoba.
Den 2: NEDĚLE22.3. 2015– Benátky – Řím-Itálie 9.00
V dopoledních hodinách příjezd do Benátek,teplá snídaně v busu,prohlídka Benátek pěší procházkou z Piazzale Roma až na náměstí Sv. Marka,možnost nakoupení suvenýrů,italských těstovin,oliv,oleje apod. Po prohlídce v poledních hodinách odjezd do Říma.V busu během cesty bude připravena studená svačinka a moučník s kávou. Ve večerních hodinách příjezd do Říma,ubytování ve ** hotelu,nocleh.Večeře individuálně.(stravování v ceně: studená večeře v busu,teplá snídaně v busu,odpolední studená svačinka a moučník). Svou romantickou polohou a neopakovatelným šarmem lákají Benátky statisíce turistů z celého světa. Jejich historické, umělecké a kulturní dědictví z nich činí světové kulturní centrum. Nachází se zde několik veledůležitých muzeí a galerií celého lidstva. Během roku se zde také odehrává několik velkých slavností a festivalů
Den 3: PONDĚLÍ 23.3.2015 -Řím
Navštívit Řím je něco jako putovat napříč historií lidstva. Stihnout všechno prostě nelze – zrovna tak jako není v silách Italů to neuvěřitelné množství památek udržovat. Určitá zchátralost prostě k městu patří a spoluvytváří jeho atmosféru. Jak město rostlo, vstřebávalo jednotlivé stavební slohy, takže není výjimkou, že ve fasádě barokního paláce ční antický sloup či gotické nebo renesanční ostění. Řím má také leccos společného s Prahou; pomineme-li impozantní antické památky, italská metropole patří především baroku – a právě to je onou spojnicí do Čech. Konečně i Tibera opisuje v Římě podobný meandr jako Vltava v Praze a Isola Tiberina je takový větší Žofín. Po snídani přejezd busem k Vatikánu. Následně celodenní prohlídka Říma směrem od Vatikánu přes Andělský hrad,Ponte San Angelo,PiazzaNavona,Pantheon,Fontána Di Trevi,památník Viktora Emanuela II,Kapitol,Forum Románum až ke Koloseu. Během prohlídky budete mít osobní volno u PiazzaNavona kolem poledne a u Kolosea v podvečerních hodinách. Ve večerních hodinách odjezd busem zpět na hotel a nocleh ve ** hotelu.(stravování v ceně: snídaně)
Den 3: UTERÝ 24.3. 2015Civitavecchia – Itálie 8.00-19.00
Ráno snídaně a odjezd do přístavu v Civitavecchii. Následuje odbavení a nástup na loď,ubytování,bezpečnostní cvičení,prohlídka lodi s delegátem a osobní volno.Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu.V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech,která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem.Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program, a pokud zbude ještě dost síly,půjdeme se bavit s animátory (stravování v ceně: snídaně+plná penze na palubě lodi).
Den 4: STŘEDA 25.3.2015 Genoa-Itálie 08.00-17.00
V ranních hodinách připlujeme do přístavu v Janově. V minulosti byl významným přístavem ve Středozemním moři a hlavním městem Janovské republiky. Dnes je nejdůležitějším italským přístavem a jeden z největších ve Středozemním moři a v Evropě. V současné době je Janov se svými 610 000 obyvateli šestým největším italským městem Zavítáme do starého historického centra a do míst, kde se narodil cestovatel a objevitel Kryštof Kolumbus. Navštívit taktéž můžete mořské akvárium, nebo se účastnit fakultativního výletu do nedalekého Portoffina. (stravování v ceně: plná penze na palubě lodi)
Den 5: ČTVRTEK 26.3. 2015 Ajaccio-Korsika 08.00-18.00
Budeme mít opravdu spoustu času na návštěvu ostrova,kde se s osobností Napoleona potkáte na každém kroku. Opravdu pohodová a příjemná procházka ve vás zanechá nádech tohoto krásného ostrova –Korsika. Zcela jistě podlehnete možnosti nákupu suvenýrů, nebo obchůdků s krásnými trendy oblečením.(stravování v ceně: plná penze na palubě lodi)
Den 6: PÁTEK 27.3.2015 Civitavecchia-Florencie 08.00
V ranních hodinách vylodění a přejezd do Florencie. V pozdních odpoledních hodinách prohlídka Florencie,která započne nádhernou vyhlídkou na toto úžasné město.Následně procházka kolem řeky Arno a přechod přes světoznámý most nás zavede do centra města, kde můžeme obdivovat mistrovské díla Leonarda Da Vinci.Pohled na Florentinskou basiliku zakončí tuto nádhernou procházku.Ve večerních hodinách odjezd z Florencie a noční přejezd do ČR. Během nočního přejezdu bude podávaná teplá večeře v busu.(stravování v ceně: snídaně na lodi,teplá večeře v busu)
Den 7: SOBOTA 28.3.2015 -Příjezd do ČR
V ranních hodinách příjezd do ČR.
Pořadatelem plavby je: MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

 

Cena zájezdu obsahuje:
*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC
*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*přístavní taxy,portýrské služby při nalodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitánský gala večer,gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK, delegáta CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla,bazény,vířivky,pool servis
*2x ubytování v *** hotelu v Římě se snídaní

Cena od 9990,-dítě do 18-ti let 6990,- Kč

 


letáček
Levné plavby na moři 2012
8 dní

 

Termíny


12.10.2014, 19.10.2014, 26.10.2014


MSC Fantasia - východní Středomoří

8 - denní plavba

Benátky, Itálie, Řecko, Chorvatsko

12.10.2014, 19.10.2014, 26.10.2014

Cena od € 589,-


letáček
Levné plavby na moři 2012
  8dní

 

Termíny

27.09.2014, 11.10.2014, 01.11.2014

 

MSC Preziosa - východní Středomoří

8 - denní plavba Benátky

Itálie, Řecko, Turecko, Chorvatsko

27.09.2014, 11.10.2014, 01.11.2014

Cena od € 469,-


letáček
Levné plavby na moři 2012
  8 dní

 Termíny

 

 05.11.2014, 16.11.2014


 

MSC Sinfonia – Kanárské ostrovy & Madeira

12 - denní plavba Janov

Itálie, Španělsko, Madeira/Portugalsko, Kanárské os./Španělsko, Maroko

05.11.2014, 16.11.2014

Cena od € 429,-


letáček
Levné plavby na moři 2012
12 dní


Prospekty ke stažení (formát .pdf).
Pro zobrazení prospektu klikněte na odkaz níže.
TOPlist