Event, firemní akce, školení, konference

Event, firemní akce, školení, konference

EVENT TOUR - EVENT


Jsme první cestovní a eventová agentura v České republice. V rámci EVENT tour zajišťujeme veškeré eventy neboli společenské akce na klíč, jako jsou např.: firemní večírky, konference, teambuildingové programy a další. Jsme první agenturou, která je schopna pro Vás připravit nevšední event na nevšedním místě.


V prostředí eventů se pohybujeme již přes 20 let. Jsme schopni opravdu kompletně zajistit jakékoliv kulturní a společenské akce. Kompletně jsme zajišťovali mnoho prestižních společenských i podnikových eventů, z pohledu technického zabezpečení jsme se podíleli na těch  největších akcích, a to jak v interiérech (př. Sazka aréna), tak i v exteriérech (př. Václavské náměstí). Jako jedna z mála agentur totiž máme i svou vlastní zvukovou a světelnou aparaturu, podia a další.


V oblasti eventů poskytujeme kompletní služby. Veškerá naše práce se odvíjí od předem stanoveného záměru pořádání akce. Po vytvoření prvotního konceptu se zaměřujeme na jednotlivé dílčí oblasti. Postupně tedy zajistíme vhodné prostory, navrhneme dekorace, nasmlouváme účinkující, zabezpečíme catering, postaráme se o publicitu, atd. Každý event, který připravujeme, je jedinečná a neopakovatelná společenská událost. To, že se na jejich realizaci podílí velké množství odborníků z různých oblastí, však mají společné.


 
JSME PRO VÁS SCHOPNI ZAJISTIT:


Školení a konference
Pokud chcete mezi své zaměstnance, obchodní partnery či zákazníky efektivněji šířit nové informace, pracovní postupy, produkty či služby? Uspořádejte s nimi odborné školení či tematickou konferenci.


Teambuilding
Kvalitní teambuilding je dnes důležitou součástí života moderní firmy. Pokud chcete zvýšit nasazení a výkonnost pracovního týmu a kvalitu jednotlivých zaměstnanců, není nic lepšího než uspořádat teambuildingový event.


Sportovní a relaxační eventy
Sportovní a relaxační eventy se dají efektivně využít jakožto motivační program pro Vaše zaměstnance. Odměna pro nejlepší zaměstnance v podobě prodlouženého víkendu v lázních v Maďarsku s možností návštěvy okruhu Formule 1 či pronájem jachty v Chorvatsku  je velký motivační prvek, který zvyšuje pracovní nasazení všech zaměstnanců.


VIP events
Návštěva  karnevalu v Riu, plavba Karibikem  nebo víkend v Las Vegas včetně kapesného – tyto a mnoho dalších zážitků tvoří vlastní kategorii luxusních, exkluzivních eventů.


Společenské a kulturní eventy

Večírky, módní přehlídky, divadelní představení nebo koncerty – každá kulturní či společenská událost se může stát nástrojem ke zlepšení vašich profesních vztahů.


Incentivní program
"Incentiva" je odměna či přidaná hodnota. Je to nástroj moderního managementu s cílem posílit týmového ducha a loajalitu, zvýšit motivaci nebo poděkovat za spolupráci. Incentivní programy nejsou limitovány hranicemi ČR, naopak většinou jsou pořádány v zahraničí. A právě na takové eventy se specializujeme my v EVENT tour.
 

TOPlist